Anenská pouť - informace pro prodejce

Anenská pouť 2024 (termín konání 26. – 27. 7. 2024)  informace pro prodejce

Z důvodů lepší organizace vyplňte pro přihlášení k prodeji na Anenské pouti Přihlášku, kterou si můžete stáhnout níže. Věnujte prosím pozornost jejímu vyplnění.

Vyplněnou přihlášku doručte nejpozději do 30. 6. buď elektronicky na adresu janouskova@mu-staremesto.czpřípadně poštou na adresu Město Staré Město – Organizační složka Kulturní zařízení města, Smetanova 52, 78832 Staré Město.

Bližší informace na telefonu +420 725 502 753, (Mgr. Ivana Janoušková Ph.D.), případně e-mailem janouskova@mu-staremesto.cz.

Sazby za pronájem prodejního místa:

Stánek běžný (délka do 2m) – občerstvení, prodej jídel: 800,-Kč/den, za každý další 1m 50,-Kč/den.

Stánek běžný (délka do 2m) – ostatní prodej: 500,-Kč/den, za každý další 1m 50,-Kč/den.

Přihlášku stáhnete kliknutím zde (formát MS Word) Typ: DOC dokument, Velikost: 33.5 kB

Vyplnění a doručení přihlášky je podmínkou pro prodej na Anenské pouti!

Podmínky a organizace prodeje - čtěte pozorně! Typ: PDF dokument, Velikost: 133.33 kB