Kolo pro život

Kdy: 19. 6. 2021 8:00

Kde: Areál Kraličák, Stříbrnice/Hynčice

Kolo pro život 1

Kolo pro život je největším seriálem závodů horských kol v ČR. Akce Kraličák MTB Tour CARDION je novinkou v termínové listině a uskuteční se již tuto sobotu 19.6. od 9:00 ve Stříbrnicích..

Typ akce: sport, aktivní vyžití (cyklistika)

Kolo pro život je největším seriálem závodů horských kol v ČR. Akce Kraličák MTB Tour CARDION je novinkou v termínové listině a uskuteční se již tuto sobotu 19.6. od 9:00 ve Stříbrnicích.Akce je určena pro všechny výkonostní a věkové kategorie a přohlásit se na dospělé trasy je možná již v pátek k večeru a nebo v sobotu ráno od 8:00. Dospěláci mají na výběr z trasy B, která měří 50km a startuje v 10:00 a nebo trasa C měřící 31km a start je v 11:00. Startuje se vždy ve vlnách po 50 v rozmezí dvou minut.

Dětské závody NOVA Junior Trophy jsou pro všechny věkové kategorie a startuji od 9:00 od nejstarších 12-13 let až po kategorii odrážedel. Každý účastník dětských závodů a Family jízdy dostane pamětní dřevěnou medaili a má výjezd nejmodernější lanovkou u nás ZDARMA! Na místě bude možné shlédnout exhibici BIKE O'CLOCK SHOW, malování na obličej zdarma, možnost koupání, paddleboarding, pumptrack a místní kulinářské speciality.

Areál Kraličák, Stříbrnice/Hynčice, Staré Město
Datum vložení: 17. 6. 2021 9:01