Staré Město - Zjednodušená verze stránek

Novinky - Dotazník - Město Staré Město

Dotazník - Město Staré Město 1

Vážený respondente, jsem studentem Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity. Obracím se na Vás s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, zjišťující Váš názor na rozvoj cestovního ruchu v obci Město Staré Město. Tento dotazník slouží k výzkumu mé bakalářské práce...

Vážený respondente, jsem studentem Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity. Obracím se na Vás s žádostí o vyplnění krátkého dotazníku, zjišťující Váš názor na rozvoj cestovního ruchu v obci Město Staré Město. Tento dotazník slouží k výzkumu mé bakalářské práce „Vliv cestovního ruchu na rozvoj obce Město Staré Město“ a pomůže mi zhodnotit vliv cestovního ruchu na rozvoj této obce.
Tento dotazník Vám zabere přibližně 5 až 10 minut. Vámi zvolená odpověď bude zakroužkována. Každá odpověď bude vyžadovat pouze jednu odpověď! Tento dotazník je zcela anonymní. Prosím Vás o pravdivé zodpovězení dílčích otázek.

Tato práce je vedena Mgr. Luďkem Krtičkou, PhD.

Děkuji Všem za vyplnění tohoto dotazníku.
Roman Vavrač z Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity

Odkazhttps://forms.office.com/e/cYr5gr9MQ4