ZRUŠENO - Filmfest Staré Město

Kdy: 16. 10. 2020 18:00 – 17. 10. 2020 23:59

Kde: Kino Sněžník

Akce je z důvodu opatření vlády zrušena.

Typ akce: kino-film (dokumentární film)

Milí spoluobčané a příznivci Filmové festivalu ve Starém Městě pod Sněžníkem,

ve dnech 16. a 17. října 2020 se měl konat, dnes již tradiční, filmový festival v kině Sněžník, v letošním roce pod názvem „Doteky kraje“. Jak už sám název napovídá tématy letošního ročníku byly filmy natočené na území našeho regionu a Olomouckého kraje za účasti jejich tvůrců, režisérů i scénáristů. Druhá část filmového festivalu měla být věnována připomenutí 30. výročí trvání Národní přírodní rezervace Králický Sněžník, rovněž s besedami představitelů CHKO Jeseníky, Miroslavem Kobzou, představením projektu pietního místa, které bude připomínat Lichtenštejnovu chatu pod Králickým Sněžníkem a další zajímavé besedy a přednášky.

Všichni již jistě z médií víte o vládních nařízeních souvisejících s enormních rozšířením virové infekce COVID 19, které se dotkly mimo jiné i našeho festivalu. Velmi nás to mrzí, ale festival jsme museli v plánovaném termínu zrušit a přesunout jej na rok 2021. O termínu Vás budeme včas informovat.

Přeji vám hodně zdraví a psychické síly

Za organizační složku Kulturní zařízení města Alena Windová

Kino Sněžník, Hanušovická 57, Staré Město, 78832