Mia a já ve filmu

Kdy: 14. 2. 2024 16:30

Kde: Kino Sněžník

Animovaná dobrodružná komedie, 85 minut.

Typ akce: kino-film (animovaný film, komedie (film))

Mia jede na léto k dědečkovi, kde chce zapomenout na ztrátu rodičů. Svou kouzelnou knihu si samozřejmě vzala s sebou. Její magický náramek a zároveň portál do knihy se jednoho dne rozzáří a Mia je povolána do magického světa fantazie, elfů a jednorožců, do Centopie. Miu, její dávné i nové přátele a celý kouzelný barevný svět Centopie čeká dobrodružství, jako nikdy před tím. Na jednom vzdáleném ostrově se totiž objevil zlovolný Toxor, zloduch v podobě ropuchy, který znamená nebezpečí pro vše dobré. Veselé okřídlené elfy proměňuje v armádu šedivých bezduchých otroků a s jejich pomocí chce celou Centopii ovládnout a vše hezké navždy zničit. Mia musí najít tři kouzelné kameny a také jedinečného bouřkového jednorožce, aby měla šanci Toxora zastavit a ve velké bitvě o osud Centopie porazit. Na své odvážné misi odhalí také legendu dávného hrdiny Centopie a jedno obrovské rodinné tajemství.

Adresa místa konání

Kino Sněžník, Hanušovická 57, Staré Město, 78832