JESENÍKY - KRÁLOVSTVÍ HORSKÉ DIVOČINY

Kdy: 11. 1. 2023 17:00

Kde: Kino Sněžník

plakát

Unikátní přírodopisný dokument, který vypráví příběh fascinujícího koloběhu života jedinečné horské přírody Jeseníků. Vstupné 100,- Kč.

Typ akce: kino-film (dokumentární film)

Kino Sněžník Staré Město uvede ve středu 11. ledna 2023 přírodopisný dokumentární film JESENÍKY - KRÁLOVSTVÍ HORSKÉ DIVOČINY, který vypráví příběh fascinujícího koloběhu života jedinečné horské přírody Jeseníků. Od divočících řek a potoků, přes rozsáhlé lesy, rozervané skály, houpavá rašeliniště až po nehostinné alpínské bezlesí. Tam všude potkáme unikátní rostliny a zvířata, přizpůsobená drsnému prostředí hor. Film vznikal přes čtyři roky za odborné spolupráce Správy CHKO Jeseníky a byl podpořen z prostředků společnosti ČEZ a. s., Moravskoslezského a Olomouckého kraje, Pivovaru Holba a.s. a firmy Tilak.

Promítání začíná v 17 hodin, navazovat bude beseda s tvůrci dokumentu. Předprodej vstupenek bude probíhat od 3. ledna 2023 v Turistickém informačním centru.

plakát

Kino Sněžník, Hanušovická 57, Staré Město, 78832